PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4751}
6,6 2 349
ocen
6,6 10 1 2349
Cudowne dziecko
powrót do forum filmu Cudowne dziecko

roczniki 78-79

ocenił(a) film na 8

Też byłem na tym w kinie, bardzo mi się podobał, to były najlepsze lata dzieciństwa, a czy to nie z tego filmu pochodziła piosenka: "zakazany owoc"? Strasznie się nią jarałem, w ogóle ten film był jak na tamte lata "taki zachodni". Tylko czemu ten Rusty Jedwab już nigdzie nie grał ?

jaycutler

Też mi sie wydawał wówczas taki zachodni film, podobnie jak i"E.T'. Oba uwielbiam do dziś:)!!!

ocenił(a) film na 8
jaycutler

Dokładnie to ta piosenka tylko chyba z tego co pamiętam to w wersji angielskiej. Też się jarałem miałem zresztą kasetę Antkowiaka:)

ocenił(a) film na 7
gtelicki

Nie wiem czy "Zakazany owoc", ale na pewno bardzo podobna melodycznie była piosenka przewodnia "Przyjaciel wie"

jaycutler

Piosenki "Zakazany owoc" nie ma w tym filmie, jest natomiast w filmie "Mów mi Rockefeller"

rjwk

w Cudownym Dziecku jest "Przyjaciel wie" w wersji angielskiej. Spiewa: Antkowiak i jarek bułka (ten z fasolek, od piosenki "Każdy ma jakiegoś bzika"

ocenił(a) film na 10
jaycutler

Ja miałem iśc z klasą na ten film, ale byłem chory.
Jak mi matka powiedziała to była solidna rozpacz.
Do szkoły poszedłem dzień po
Film obejrzałem kilka lat później w TV
Jestem rocznik 79

jaycutler

chyba moj pierwszy film w kinie... z ojcem jak dobrze pamietam hehehe i kobieta z afro przede mną z lekka zasłaniała ekran... ktory rocznik jesteś?? (muzyka momentami à la kingsize :)))

ocenił(a) film na 7
ouse

Momentami są wykorzystane te same kawałki co w Kingsajzie.

jaycutler

Melduje się rocznik ’78 ;)
Także byłem na tym filmie w kinie z kumplem z klasy. Kojarzę, że było to jakoś jesienią (koniec października / początek listopada) ‘87. Pamiętam też, że film i piosenki z niego pochodzące były mocno (wiem, wiem - dziś to słowo ma bardzo negatywne znaczenie) lansowane w „Teleranku”.
Potem raz jeszcze oglądałem ów film w telewizji pod koniec lat 90-tych. Nie zrobił on już na mnie – co zrozumiałe – takiego wrażenia. Ale sentyment do niego pozostał. Raz, że to cząstka naszego wspaniałego dzieciństwa a dwa, że film kręcono w Łodzi.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
jaycutler

W tym filmie są dwie piosenki
- Przyjaciel wie śpiewana w duecie
Bułka/Antkowiak
- Za mały śpiewana przez Antkowiaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones